Servisi

Arelik Servisi

Flash Player Kurunuz

BİZ SİZİ ARAYALIM

KLİMA BAKIMI

POPÜler YAZILAR

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • lesagr11: Teknik Destek İçin Whatsap İletişim üzerinden Arıza bildirimi yapabilirsiniz. www.boschbeyazesya-servisi....
 • Ajajo14: ………….
 • sherriewa4: Ewde Tamir Hizmeti Sunmaktayız. Tüm Tamir İşlemleri 1 Yıl Garantilidir. Atölyeye Cihaz Alınmamaktadır....
 • Bay WordPress: Merhaba bu bir yorumdur. Bir yorumu silmek için giriş yapıp yazının yorumlarına göz atın. Orada...

KLİMASERVİSİKlimalarınızda Maltepe Bosch Servisi Servis Merkezi Plus ı tercih ettiğiniz için teşekkürler

Türkiyede özellikle  klima ve beyaz eşya sektöründe önemli bir role sahip olan bosch markası insan hayatını çok kolaylaştıran özellikle ev ofis ürünlerinde ciddi anlamda ön plana çıkmaktadır.

Biz Maltepe Bosch Servisi servis merkezi plus ailesi olarak bosch markalı tüm cihazlara yerinde 7/24 özel servis hizmeti vermekteyiz.

Bosch servis hizmeti sektöründe profesyonel kadromuzla ve tecrübeli ustalarımızla hiç yedek parça sıkıntısı olmayan araçlarımızla İstanbul´un neredeyse tüm semtlerine kaliteli teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Maltepe Bosch Servisi olarak haftanın 7 günü Maltepe ve tüm semtlerine bosch klima servisi hizmetini aralıksız  vermekte ve kaliteli hizmetin getirdiği tecrübeye dayanarak her gün sizinle büyümeye devam etmekteyiz.

Maltepe Bosch Servisi kurulduğu yıldan bu yana kendisini sürekli geliştiren bir yapıya sahiptir yenilikleri takip eder ve tüm personeline sürekli eğitimleriyle onları bu anlamda yetkin kılar.

Bosch klima servisi ve tüm diğer marka klimalara hizmeti vermekteyiz aynı zamanda tüm beyaz eşya problemlerinizde çözüyoruz

Özellikle klimalarınızın bakım, onarımı, tamir ve montaj-de montaj ihtiyaçlarınıza aynı gün içerisinde hizme vermekteyiz

Klimanızın eksilen gazının şarjı ve bosch marka klima kumandası, klimanızın elektronik güç devresi kart tamiri gibi durumlarına da servisi vermekteyiz.

Klima hususunda öncü olan Maltepe Bosch Servisi servis merkezi plus atölyemiz bosch markalı ürünlere yerinde mutlak orijinal ve garantili yedek parça ile güvenilir servis anlayışıyla uygun fiyat ve özellikle müşteri memnuniyetini esas alan bosch klima servisi faaliyetlerine siz bölge halkımız için sürdürmeye devam etmektedir.

Maltepe bosch servisi

Maltepe Siemens servisi

Maltepe profilo servisi

Maltepe servisi

Maltepe teknik servisi

Maltepe bosch etkili servisi

Maltepe klima servisi

  Hiç yorum yapılmamış!
  İlk yorumu neden sen yapmıyorsun?

  YORUM YAP

  İsim:
  Email:
  Site:
  Yorum: