Servisi

Arelik Servisi

Flash Player Kurunuz

BİZ SİZİ ARAYALIM

KLİMA BAKIMI

POPÜler YAZILAR

MÜŞTERİ YORUMLARI

  • lesagr11: Teknik Destek İçin Whatsap İletişim üzerinden Arıza bildirimi yapabilirsiniz. www.boschbeyazesya-servisi....
  • Ajajo14: ………….
  • sherriewa4: Ewde Tamir Hizmeti Sunmaktayız. Tüm Tamir İşlemleri 1 Yıl Garantilidir. Atölyeye Cihaz Alınmamaktadır....
  • Bay WordPress: Merhaba bu bir yorumdur. Bir yorumu silmek için giriş yapıp yazının yorumlarına göz atın. Orada...
Istanbul Teknik Servis Merkezi Plus » Bosch Teknik Servisi
yazarYazar: admin | tarihTarih: 20 Eylül 2015 / 8:42

Bosch Kombi Arıza Kodları

Bosch Kombi A7 Arıza Kodu

Kombi cihazınızın sensörü (NTC) arızasından kaynaklanan arıza kodudur.Kullanım suyu sıcaklık sensörünü ve bağlantı kablosunu kontrol edin.Sorun devam ederse kombi servisimiz ile irtibata geçerek teknik servis hizmeti alın.

Bosch Kombi A8 Arıza Kodu

Kombi cihazınızın BUS iletişimindeki sorun sonucu ortaya çıkan arıza kodudur.Bağlantı kablosunu ve termostatı kontrol edin.Sorun devam ederse servisimiz ile irtibata geçiniz.

Bosch Kombi B1 Arıza Kodu

Kombinizin Kod anahtarı cihaz tarafından algılanmadığında ortaya çıkan arıza kodudur..Kod anahtarını yerine doğru takın, numarasını kontrol edin, gerekirse değiştirin.Bizimle irtibata geçerek kombi servis hizmeti alın.

Bosch Kombi B2 veya B3 Arıza Kodu

Büyük olasılıkla elektronik karttan kaynaklanan arıza sonucu ortaya çıkan koddur.Değişmesi veya tamiri gereklidir.Servisimiz ile irtibata geçerek teknik servis hizmeti alın.

Bosch Kombi C6 Arıza Kodu

Kombi Fan motorundaki arıza sonucu orya çıkan arıza kodudur.Değişmesi gerekmektedir.Servisimizi arayınız.

Bosch Kombi CC Arıza Kodu

Kombi tarafından Dış hava sensörü algılanamıyor olmasından kaynaklı arıza kodudur.Dış hava termostatını ve bağlantı kablosunu kontrol edin.Servisimiz ile irtibata geçerek kombi servis hizmeti alınız.

Bosch Kombi D3 Arıza Kodu

8 ve 9 köprüsü eksik veya harici sıcaklık limitörü devreye girmiş.Soket yerine oturmamış, köprü eksik, yerden ısıtma sıcaklık sınırlayıcısı devreye girmiş.Bizimle irbata geçerek teknik servis hizmeti alın.

Bosch Kombi D5 Arıza Kodu

Harici (extern) sıcaklık sensörü arızalı (Denge kabı).Harici (extern) sıcaklık sensörünü ve kablolarını kontrol edin.Bizimle irtibata geçerek teknik servis hizmeti alın.

Bosch Kombi E2 Arıza Kodu

Kombinizin gidiş suyu sıcaklık sensörü arızalı.Sıcaklık sensörünü değiştirin.Servisimiz ile irtibata geçerek teknik servis hizmeti alın.

Bosch Kombi E9 Arıza Kodu

Kombi Isı bloğundaki emniyet termostatı (STB), atık gaz emniyet sensörü veya düşük basınç emniyet şalteri devreye girmiş.Bizimle irtibata geçerek teknik servis hizmeti alın.

Bosch Kombi EA Arıza Kodu

Kombiye gaz girişinin yetersiz olması veya gaz girişi olmaması sonucunda ortaya çıkan arıza kodudur.
Gaz giriş basıncını, şebeke bağlantısını, ateşleme elektrodu ve kablosunu, iyonizasyon elektrodu ve kablosunu, atık gaz borusunu ve CO2 kontrol edin.Bizimle irtibata geçerek teknik servis hizmeti alın.

Bosch Kombi F0 Arıza Kodu

Kombi anakart arızası sonucu ortaya çıkan arıza kodudur.Kombi servisimizi arayınız.

Bosch Kombi F1 Arıza Kodu

Kombi elektronik kartı arıza sonucu ortaya çıkan arıza kodudur.Tamiri veya değişmesi hususunda servisimiz ile irtibata geçiniz.

Bosch Kombi F7 Arıza Kodu

Cihaz kapandığı halde alev algılanmaya devam ediyor.Bizimle irtibata geçerek teknik servis hizmeti alın.

yazarYazar: admin | tarihTarih: 31 Mayıs 2015 / 2:04

KLİMASERVİSİKlimalarınızda Maltepe Bosch Servisi Servis Merkezi Plus ı tercih ettiğiniz için teşekkürler

Türkiyede özellikle  klima ve beyaz eşya sektöründe önemli bir role sahip olan bosch markası insan hayatını çok kolaylaştıran özellikle ev ofis ürünlerinde ciddi anlamda ön plana çıkmaktadır.

Biz Maltepe Bosch Servisi servis merkezi plus ailesi olarak bosch markalı tüm cihazlara yerinde 7/24 özel servis hizmeti vermekteyiz.

Bosch servis hizmeti sektöründe profesyonel kadromuzla ve tecrübeli ustalarımızla hiç yedek parça sıkıntısı olmayan araçlarımızla İstanbul´un neredeyse tüm semtlerine kaliteli teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Maltepe Bosch Servisi olarak haftanın 7 günü Maltepe ve tüm semtlerine bosch klima servisi hizmetini aralıksız  vermekte ve kaliteli hizmetin getirdiği tecrübeye dayanarak her gün sizinle büyümeye devam etmekteyiz.

Maltepe Bosch Servisi kurulduğu yıldan bu yana kendisini sürekli geliştiren bir yapıya sahiptir yenilikleri takip eder ve tüm personeline sürekli eğitimleriyle onları bu anlamda yetkin kılar.

Bosch klima servisi ve tüm diğer marka klimalara hizmeti vermekteyiz aynı zamanda tüm beyaz eşya problemlerinizde çözüyoruz

Özellikle klimalarınızın bakım, onarımı, tamir ve montaj-de montaj ihtiyaçlarınıza aynı gün içerisinde hizme vermekteyiz

Klimanızın eksilen gazının şarjı ve bosch marka klima kumandası, klimanızın elektronik güç devresi kart tamiri gibi durumlarına da servisi vermekteyiz.

Klima hususunda öncü olan Maltepe Bosch Servisi servis merkezi plus atölyemiz bosch markalı ürünlere yerinde mutlak orijinal ve garantili yedek parça ile güvenilir servis anlayışıyla uygun fiyat ve özellikle müşteri memnuniyetini esas alan bosch klima servisi faaliyetlerine siz bölge halkımız için sürdürmeye devam etmektedir.

Maltepe bosch servisi

Maltepe Siemens servisi

Maltepe profilo servisi

Maltepe servisi

Maltepe teknik servisi

Maltepe bosch etkili servisi

Maltepe klima servisi

yazarYazar: admin | tarihTarih: 18 Mart 2013 / 23:22

beyazesyaArnavutköy Bosch teknik servis  alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla , Arnavutköy tüm bölge ve semtlerine Bosch teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Arnavutköy Bosch Teknik servis Tecrübenin ve kalitenin buluştuğu tek adres olan İstanbul Bosch Arnavutköy yıllardır İstanbul merkezli çalışmakta olup mobil gezici servis araçları ile müşterilerine daima hizmet sağlamaktadır.

Servis ,Müşteri memmuniyeti ,Uygun fiyat ve yetkin ustalarımızla alanında rakipsiz olan , Bosch Servis İstanbul Çağrı Merkezini (444 6 082) arayın tüm servis hizmetlerinizi %10 indirimli yapalım.

BOSCH Servis İstanbul olarak tamir veya bakım yaptırdığınız takdirde servis ücreti alınmamaktadır. Malzeme ve işcilik ücreti alınmaktadır.

TSE belgeli servis hizmet noktamızla, haftanın 7 gün 24 saati teknik servishizmet sunmaktayız.
Bosch Arnavutköy Arnavutköy olarak , Siz Değerli Müşterilerimize , Yüksek Kaliteli Hizmet Sunmak İçin
(444 6 082) nolu Çağrı Merkezimizi Aramanız Yeterli olacaktır.

Servis Hizmetlerimize , 1 YIL ÜCRETSİZ , işçilik ve yedek parça GARANTİSİ VERMEKTEYİZ .
Tamir ve Parça Değişimlerinde SERVİS ÜCRETİ FİYATA YANSITILMAKTADIR.

Arnavutköy Bosch Arnavutköy talepleriniz için (444 6 082) numaralı çağrı merkezimizi arayıp bize ulaşabilirsiniz.

İstanbulnın en iyi teknik servisi olan BOSCH Servisleri , Çamaşır Makinesi servisi,Buzdolabı servisi , Bulaşık Makinesi servisi , Davlumbaz ArnavutköyAnkastre bulaşık makinesi servisi , Kombi servisi ve Klima servislerindeyüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen, yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.

Arnavutköy Bosch Servisleri İstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli, TSE belgeli servis  hizmet noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın.
Arnavutköy Bosch Arnavutköyni (444 6 082) numaralı Çağrı Yönetim merkezinden arayabilirsiniz. Ayrıca kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz.

Arnavutköy Bosch Servis Çağrı Yönetim Merkezi, sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda eğitimli müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı da hedefliyor.

Arnavutköy Bosch Servis Personelimiz İşinde Uzmandır ve Yeni Gelişen Teknoloji Hakkında Sürekli Eğitime Tabi Tutulmaktadır. Uzman Personelimiz Sayesinde Cihazlarınız Aynı Arızayı Tekrarlamayacak Şekilde Onarılır ve Bir Yıl Bakım ve Parça Garantisi Verilir. Yıllardır Garanti Güvencesi ile Çalıştığımız İçin Tüketicilerimizin Sayısı 10.000 i Aşmıştır. Tüm Çalışanlarımız Servis Hizmeti Vermeden Önce Cihaz ve Arıza Hakkında Yeterli Bilgiyi Kendine Nakleder ve Ziyarete Tam Donanımlı Olarak Gelir. Bu Yüzden Günlük İş Bitirmede ilk Sıradayız. Arnavutköy Bosch Arnavutköynde yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.Bosch yüksek Geniş Servis Ağımız,Gezici Arnavutköymiz ve Çağrı Merkezlerimiz Sayesinde, İstanbul ve Tüm İlçelerinde Servis Hizmeti Vermekteyiz. Tamir ve Bakım işlemi gerçekleştiren müşterilerimizden, SERVİS ÜCRETİ Yapılan İşlem İle Ücretlendirilecektir.Bosch Servis Güvencesi İle Orijinal Yedek Parça ,Ekonomik fiyat , Periyodik Bakım 1 yıl ÜCRETSİZ işçilik ve yedek parça garantisi.İsteyen müşterilerimize ,kombi ve beyaz eşyalarının ,periyodik bakım zamanlarını biz hatırlatıyoruz.aramak sizden çözüm üretmek bizden.

Toplam 39 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »